انگلیسی | فارسی

Search
Close this search box.

درباره ما

شرکت صنعتی بازرگانی آردین شیمی با برند آرکم، متخصص در تامین و ارائه مواد اولیه صنایع شیمیایی می‌باشد. آرکم با بیش از پانزده سال تجربه‌ در امر واردات و صادرات، مفتخر است محصولات باکیفیتی را برای تولیدکنندگان داخلی تامین و محصولات کارخانه‌های داخلی را به کشورهای مختلف صادر نموده است.

آرکم مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع مهم دنیا را تامین می‌کند. برخی از این صنایع عبارتند از:

  • صنایع شیشه ، کاشی و سرامیک
  • صنایع کشاورزی و محصولات مرتبط
  • صنایع شوینده‌های بهداشتی
  • صنایع رنگ و رزین و پوشش های صنعتی

 

انجام فعالیت‌های تخصصی و سرمایه‌گذاری مستمر در واحد تحقیق و توسعه مجموعه آردین شیمی، کیفیت محصولات و خدمات مجموعه آرکم را تضمین کرده و خیال مشتریان را از هر بابت راحت می‌کند.

تخصص ما

تخصص ما در مجموعه آرکم، تامین مواد اولیه شیمیایی از تولیدکنندگان معتبر برای صنایع مختلف می‌باشد. ما در آرکم از ایده‌ها و پروژه‌های جدید استقبال می‌کنیم. استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، امکانات موجود در واحدهای تولید و همکاری با پرسنل با استعداد، فرصتی را فراهم کرده است که از ظرفیت‌های مختلف موجود، نهایت بهره را ببریم.

آرکم علاوه‌بر تامین محصولات برای مشتریان داخلی، به واسطه وجود دفاتر فعال در خارج از کشور و تیم مارکتینگ بین‌المللی، امکان صادرات به کشورهای خارجی را نیز داشته و محصولات متنوعی را برای مشتریان خارج از کشور فراهم کرده است. ما در مجموعه آرکم با تمرکز بر تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت و روش‌های نوین بازاریابی و بازارسازی بین‌الملل همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود هستیم.

خدمات مشاوره بازرگانی

اشراف به مقررات تجارت بین‌الملل، آشنایی با فرآیند ترخیص کالا از گمرک و آگاهی از فرایند سرمایه‌گذاری، لازمه تجارت بین‌الملل می‌باشد. آردین شیمی علاوه‌بر تامین مواد خام صنایع شیمیایی، آماده ارائه خدمات مشاوره به صنعتگران عزیز جهت واردات مواد اولیه مورد نیاز یا صادرات محصولات شیمیایی می‌باشد. مشاوران ما در آرکم با اشراف به قوانین و داشتن تجربه در این حوزه، به کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از تاخیر زمانی در اجرای پروژه‌های بین‌المللی به شما کمک خواهند کرد.

کنترل کیفیت

کنترل کیفیت یکی از ارکان حیاتی در واحدهای تولیدی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. پرسنل واحد کنترل کیفیت آردین شیمی، از قبل آموزش‌های لازم برای انجام آزمایش‌های کنترل کیفی را دریافت کرده‌اند و مطابق با پروتکل‌های تعریف‌شده اقدامات لازم را به انجام می‌رسانند. آردین شیمی ارتباط بسیار نزدیکی با معتبرترین آزمایشگاه‌های کشور دارد و کلیه تست‌ها مطابق با استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شوند. به منظور ارتقای کیفیت محصولات تولیدشده در آردین شیمی، آزمون‌های کنترل کیفی در واحد کنترل کیفیت به طور مستمر انجام شده و مستندات مربوطه تکمیل می‌گردند.

بازاریابی بین‌المللی

شرکت صنعتی بازرگانی آردین شیمی علاوه‌بر تولید و تامین مواد شیمیایی، در حوزه صادرات و بازاریابی بین‌المللی هم فعالیت می‌کند. این مجموعه به منظور ارائه خدمات به تولیدکنندگان و بنگاه‌های اقتصادی ایرانی، کلیه اقدامات لازم در جهت ورود به بازارهای جهانی و افزایش صادرات را برعهده می‌گیرد. کارشناسان حوزه مارکتینگ آردین شیمی به منظور ورود به بازارهای پربازده و کشف فرصت‌های جدید، از بهترین تکنیک‌های فروش و بینش تخصصی در حوزه بازاریابی بین‌المللی استفاده می‌کنند.

تعهد به مشتری موفقیت را تضمین می‌کند. ما در آردین شیمی با درک نیازهای مشتریان، محصولاتی متنوع ارائه می‎‌کنیم و در صدد جلب رضایت ایشان هستیم.